BFC238046363
MFR.Part #
BFC238046363
JLCPCB Part #
C3787509
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 36nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS