RN65E20R0BB14
MFR.Part #
RN65E20R0BB14
JLCPCB Part #
C3372602
Description
-65℃~+175℃ 20Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors