BFC238045912
MFR.Part #
BFC238045912
JLCPCB Part #
C3804144
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 9.1nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS