P0805Y1872LGT
MFR.Part #
P0805Y1872LGT
JLCPCB Part #
C3926506
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS