BFC238042183
MFR.Part #
BFC238042183
JLCPCB Part #
C3806112
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 18nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS