BFC238042113
MFR.Part #
BFC238042113
JLCPCB Part #
C3810044
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 11nF 160V、250V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS