KP1830333061
MFR.Part #
KP1830333061
JLCPCB Part #
C5745032
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 40V、63V ±1% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS