BFC238041333
MFR.Part #
BFC238041333
JLCPCB Part #
C3784501
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 33nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS