P0402Y3830BNT
MFR.Part #
P0402Y3830BNT
JLCPCB Part #
C4312241
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS