BFC238026683
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238026683
JLCPCB Part #
C3803002
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、100V 68nF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS