BFC238022683
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238022683
JLCPCB Part #
C3794959
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、100V 68nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS