BFC238026563
MFR.Part #
BFC238026563
JLCPCB Part #
C3793417
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 56nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS