BFC237955333
MFR.Part #
BFC237955333
JLCPCB Part #
C3785301
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 33nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS