TNPW060340K2BYEA
MFR.Part #
TNPW060340K2BYEA
JLCPCB Part #
C4014848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS