BFC247934164
MFR.Part #
BFC247934164
JLCPCB Part #
C5953714
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 160nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS