BFC247932753
MFR.Part #
BFC247932753
JLCPCB Part #
C3790750
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 75nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS