BFC237875393
MFR.Part #
BFC237875393
JLCPCB Part #
C3809498
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 39nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS