BFC237875333
MFR.Part #
BFC237875333
JLCPCB Part #
C3798136
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 33nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS