TNPU0603866RBZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU0603866RBZEN00
JLCPCB Part #
C4111027
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS