HAZ681KBABLAKR
MFR.Part #
HAZ681KBABLAKR
JLCPCB Part #
C6204515
Package
Plugin
Description
1kV 5mm 680pF 7mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS