BFC237872113
MFR.Part #
BFC237872113
JLCPCB Part #
C3804972
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 11nF 300V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS