BFC237875103
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237875103
JLCPCB Part #
C3782045
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 300V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS