BFC237862474
MFR.Part #
BFC237862474
JLCPCB Part #
C3805918
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS