RN60C4641FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C4641FRE6
JLCPCB Part #
C1773604
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors