BFC237864274
MFR.Part #
BFC237864274
JLCPCB Part #
C3808197
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 270nF 300V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS