BFC237864474
MFR.Part #
BFC237864474
JLCPCB Part #
C3788145
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS