BFC233862394
MFR.Part #
BFC233862394
JLCPCB Part #
C3300228
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 390nF Y2、Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS