RER70F3R92RC02
MFR.Part #
RER70F3R92RC02
JLCPCB Part #
C1571842
Description
20W 3.92Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance