BFC237862114
MFR.Part #
BFC237862114
JLCPCB Part #
C3790611
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 300V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS