B32653A3105J289
MFR.Part #
B32653A3105J289
JLCPCB Part #
C7218367
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 1uF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS