BFC237862154
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237862154
JLCPCB Part #
C3794843
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 150nF 300V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS