BFC237662114
MFR.Part #
BFC237662114
JLCPCB Part #
C3807467
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 110nF 300V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS