BFC237675562
MFR.Part #
BFC237675562
JLCPCB Part #
C3791292
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 5.6nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS