BFC237676562
MFR.Part #
BFC237676562
JLCPCB Part #
C3811682
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 5.6nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS