1.5KE27CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE27CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1975197
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 23.1V 28.4V 37.5V 40A@10/1000us Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)