BFC237875562
MFR.Part #
BFC237875562
JLCPCB Part #
C3781671
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 5.6nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS