BFC237672623
MFR.Part #
BFC237672623
JLCPCB Part #
C6131282
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 62nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS