BFC237672823
MFR.Part #
BFC237672823
JLCPCB Part #
C3781974
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 82nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS