TNPW060311K0BXEA
MFR.Part #
TNPW060311K0BXEA
JLCPCB Part #
C1718417
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS