BFC237672513
MFR.Part #
BFC237672513
JLCPCB Part #
C3787461
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 51nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS