BFC237679513
MFR.Part #
BFC237679513
JLCPCB Part #
C3792789
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 51nF ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS