BFC237672913
MFR.Part #
BFC237672913
JLCPCB Part #
C3795058
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 91nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS