BFC237663513
MFR.Part #
BFC237663513
JLCPCB Part #
C3783483
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 51nF ±3.5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS