BFC237662224
MFR.Part #
BFC237662224
JLCPCB Part #
C3793478
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 300V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS