BFC237662124
MFR.Part #
BFC237662124
JLCPCB Part #
C3782073
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 120nF 300V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS