BFC237663224
MFR.Part #
BFC237663224
JLCPCB Part #
C3800177
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS