RWR89S4R22FRS73
MFR.Part #
RWR89S4R22FRS73
JLCPCB Part #
C1836793
Description
-55℃~+250℃ 3W 4.22Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors