ALH474K451A032
MFR.Part #
ALH474K451A032
JLCPCB Part #
C3786671
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS