BFC237662184
MFR.Part #
BFC237662184
JLCPCB Part #
C6514712
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 180nF 300V、630V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS