BFC237545152
MFR.Part #
BFC237545152
JLCPCB Part #
C6471130
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 600V、2kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS